Veterinarinė chirurgija

Gyvūnai, kuriuos priimame į savo namus, netrunka tapti draugais, tikrų tikriausiais šeimos nariais. Tačiau, kaip ir žmonėms, gyvūnams taip pat nutinka įvairių situacijų, kurių kai kurios lemia gana rimtus sveikatos sutrikimus, o jiems pašalinti, simptomams palengvinti ir efektyviems gydymo rezultatams pasiekti kartais prireikia net chirurginių intervencijų. Tad veterinarinė chirurgija yra nepaprastai reikšminga sritis. Mūsų komandoje esantys chirurgai itin atsakingai žvelgia į savo darbą, užtikrina maksimalų rūpestį kiekvienam keturkojui pacientui ir garantuoja aukšto lygio chirurgines paslaugas Jūsų augintiniams.

Atliekant chirurginę operaciją reikalinga narkozė, o jai naudojame tik pažangius, modernius sprendimus, iki minimumo mažinančius narkozės komplikacijų riziką.

Augintiniui sunegalavus neieškokite ligų internete, o susisiekite su veterinaru ir, jei reikia, užsiregistruokite vizitui ar vykite tiesiai į kliniką, jei pagalba reikalinga skubiai. Specialistas įvertins Jūsų išvardytus simptomus, augintinio būklę, paskirs atlikti tyrimus, kurių reikia diagnozei identifikuoti, ir jei prireiks, skirs chirurgines procedūras. Kartais šis visas procesas nereikalingas – priklauso nuo paslaugos. Jei atvykstate gyvūno kastracijai, sterilizacijai, tuomet pasiruošimas chirurginei procedūrai bus trumpesnis. Tokie variantai labai dažni, tad didelė dauguma mūsų klinikoje atliekamų chirurginių procedūrų yra planinės.

Atliekamos chirurginės paslaugos:

Veterinarinė chirurgija
  • kačių, šunų kastracija ir sterilizacija;
  • auglių šalinimas;
  • žaizdų siuvimas;
  • gimdymo pagalba atliekant Cezario pjūvį;
  • šeškų kastracija ir sterilizacija;
  • triušių kastracija.

Mūsų veterinarijos klinikoje gyvūnų veterinarija remiasi labai plačiu paslaugų spektru, čia atliekama labai daug chirurginių procedūrų. Tokias paslaugas teikia tik šios srities specialistai, išsiskiriantys itin aukšta kompetencija, žinių bei patirties bagažu. Chirurginės paslaugos teikiamos tik naudojant itin aukštos kokybės įrankius bei aparatūrą, kas leidžia teikti labai aukšto lygio paslaugas, atlikti net itin sudėtingas operacijas.

Chirurginių VET paslaugų kainos varijuoja labai plačiame diapazone, mat priklauso nuo to, kokia konkrečiai paslauga teikiama, koks gyvūnas, ar reikalinga narkozė ir pan. Tiesa, mūsų klientai žino, jog visuomet pasiūlysime labai patrauklų kainos ir kokybės santykį kiekvienam. Taigi jei domina chirurginė veterinarija, chirurginės procedūros ir jų kainos, laukiame Jūsų laiškų, skambučių ar vizito. Kiekvienam patarsime, suteiksime išsamios informacijos, atsakysime į visus rūpimus klausimus. Kiekvienas mūsų komandoje esantis veterinaras myli savo darbą ir Jūsų augintiniui suteiks maksimalų dėmesį bei jo gydymui panaudos turimas žinias bei įgūdžius.

Suprantame, jog kiekvienas chirurginis įsikišimas į organizmą yra stresas ir organizmui, ir pačiam gyvūnui, todėl labai stengiamės kiek tik įmanoma minimizuoti skausmą ar kitokį diskomfortą operacijos metu, siekiame padėti išvengti streso gyvūnui. Profesionalus veterinarijos gydytojas pasirūpins, jog Jūs jaustumėtės ramiai, o gyvūnas būtų maksimaliai apsaugotas nuo streso ar kitokio diskomforto.

Veterinarinė chirurgija

Į mūsų klinikas galite kreiptis Vilniuje: Pašilaičiuose arba Balsiuose įsikūrusiose klinikose. Klinika Pašilaičiuose dirba visą parą, todėl galite kreiptis ir naktį, jei reikalinga skubi veterinarinė pagalba.