Veterinarinė profilaktika

Augintinis – tai ne tik ištikima draugystė, tačiau ir didelė atsakomybė. Šeimininkai turi užtikrinti tinkamas gyvenimo sąlygas keturkojui, subalansuotą mitybą ir skrupulingai rūpintis keturkojo sveikata, gera savijauta bei užkirsti kelią įvairiems sveikatos sutrikimams. Mūsų komanda siekia padėti Jums tuo pasirūpinti – visada esate laukiami su savo keturkoju šeimos nariu. Konsultuojame, gydome, patariame, atsakome į klausimus ir suteikiame vertingos informacijos.

Gyvūno sveikatos priežiūroje vienu iš kertinių aspektų yra veterinarinė profilaktika. Būtent tai traktuojame kaip itin reikšmingą indėlį į Jūsų augintinio sveikatą, kokybišką gyvenimą, puikią savijautą. Džiaugiamės turėdami atsakingą, kompetentingą ir savo darbą mylinčią komandą, tad galite neabejoti, jog Jūsų augintinis visuomet pateks į geras rankas, o įsigytos iš mūsų priemonės bus aukštos kokybės. Atsakingai žvelgiame į kiekvieną savo veiklos aspektą ir garantuojame aukšto lygio veterinarinę profilaktiką.

 

veterinarinė profilaktika

Veterinarinės profilaktikos priemonės

Kalbant paprastai, veterinarine profilaktika vadinama priemonių, kurių reikia augintinio apsaugai nuo parazitinių, infekcinių ar kitokių ligų, visuma. Galime išskirti kelias esmines profilaktinių priemonių grupes:

 

  •         profilaktiniai skiepai;
  •         profilaktikos tikslais skiriami vaistai nuo endoparazitų;
  •         profilaktinės priemonės prieš ektoparazitus, pavyzdžiui, blusas;
  •         profilaktinė konsultacija ir apžiūra.

 

Kačių, šunų, triušių ir kitų gyvūnų vakcinacija yra viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, itin svariai prisidedančių prie keturkojo sveikatos ir gyvybės išsaugojimo. Ne paslaptis, kad nemažai ligų, pavyzdžiui, daugeliui puikiai žinoma pasiutligė, keturkojams yra mirtinos, o pagal grafiką atliekami skiepai leidžia efektyviai apsisaugoti nuo pavojingų susirgimų, užkirsti kelią jiems plisti.

Profilaktiškai duoti vaistų nuo helmintų taip pat labai svarbu, nes juk žinome, kad parazitai kenkia ne tik augintinio sveikatai, savijautai, tačiau jie gali būti lengvai perduoti ir žmogui. Augintinius iki pusmečio rekomenduojama dehelmintizuoti kas mėnesį. Kitą pusmetį, kol sueis metai, duoti vaistų nuo parazitų reikėtų kas 3 mėnesius. Vėliau profilaktiškai šių preparatų augintiniui rekomenduojama duoti kas 3–4 mėnesius.

Profilaktika nuo parazitų, gyvenančių kailyje, ant odos ir pan., ne mažiau reikšminga dėl gyvūno sveikatos ir komforto.

Jei turite klausimų dėl veterinarinės profilaktikos priemonių, laukiame Jūsų mūsų klinikoje!

veterinarijos klinika vetpulsas.lt

Gyvūnų parazitų kontrolė

Gyvūnų parazitų kontrolė

Plačiau

Kačių skiepai

Kačių skiepai

Plačiau