Gyvūnų dokumentų tvarkymas

Įprasta, kad žmonės turi dokumentus, tačiau vis dar kai kurie nustemba, jog dokumentus turi ir naminiai augintiniai, pavyzdžiui, katės, šunys, šeškai.

Viena dažniausių paslaugų mūsų klinikoje ir yra gyvūnų kelionės dokumentai: jų parengimas bei išdavimas. Šiuo atveju omenyje turime ES naminio gyvūno pasą, be kurio negalimos jokios kelionės su savo augintiniu. Šis pasas yra dokumentas, kuris patvirtina gyvūno tapatybę, taip pat jame atsispindi informacija apie gyvūno vakcinaciją, profilaktiką nuo parazitų. Prieš kelionę, patikrinus gyvūną, išduodamas ir gyvūno sveikatos pažymėjimas, įrodantis, jog prieš kelionę augintinis neturi sveikatos problemų, neserga jokiomis gyvūnų platinamomis ligomis ir pan.

Gyvūnų dokumentų tvarkymas klinikoje vetpulsas.lt
Gyvūnų dokumentų tvarkymas

Gyvūnų kelionės dokumentai, t. y. pasas, reikalingas į užsienį keliaujantiems šeškams, katėms bei šunims. Šių gyvūnų dokumentų tvarkymas neužtrunka ir yra gana paprasta procedūra, juo labiau jei laikotės vakcinavimo grafiko ir lankotės pas veterinarą.

Pasas bus išduotas Jūsų keturkojui, jeigu jis skiepijamas nuo pasiutligės pagal skiepų grafiką, jei yra patikrintas veterinaro prieš kelionę ir jei turi poodinę mikroschemą arba iki 2011 metų liepos 3 dienos padarytą specialią tatuiruotę, kuri įskaitoma ir aiškiai matoma.

Gyvūno augintinio paso išdavimas mūsų klinikoje kainuos visai nedaug – 15 eurų.

Minėjome, jog pasui gauti reikia, kad gyvūnas turėtų poodinę mikroschemą. Tad gyvūnų dokumentų tvarkymas apima mikročipų implantaciją ir registraciją – tokią paslaugą teikiame savo veterinarijos klinikoje. Jau kuris laikas ženklinimas mikroschemomis yra privalomas. Remiantis juo tiek gyvūno, tiek jo šeimininko duomenys yra įtraukiami į Gyvūnų augintinių registrą. Ženklinimo procedūrai, jei turite, reikėtų dokumento, pagrindžiančio gyvūno įsigijimą, jo kilmės liudijimo, taip pat skiepų paso. Šeimininkai turėtų pateikti savo asmens dokumentą. Mikroschemos implantavimas ir registravimas kainuos iki 20 eurų.

Gyvūnų dokumentu tvarkymas
Gyvūnų dokumentu tvarkymas

Taip pat mūsų klinikoje ne tik pasirūpinsime Jūsų augintinio dokumentais, tačiau ir atsakysime į klausimus, susijusius su augintinių kelionėmis, pasais ir kt. Suteiksime vertingos informacijos apie reikalingus dokumentus, jų svarbą, parengsime juos bei pasirūpinsime, kad šiame kontekste jokie niuansai netemdytų kelionės su savo keturkoju.

Su mūsų komanda gyvūnų dokumentų tvarkymas bus operatyvus ir sklandus.