Konsultacija dėl kelionės su gyvūnais

Dažniau ar rečiau keliaujame visi: kas į sodybą savaitgaliui, kas po gražiausias Lietuvos vietas, o kas ir ilgesnėms darbo ar atostogų kelionėms į užsienį. Neretai būtent dažnos kelionės tampa priežastimi, stabdančia įsigyti taip trokštamą augintinį. Tačiau galime pasidžiaugti, jog šiandien jau daugelyje šalių, miestų, viešbučių, kavinių ir kitų vietų žmonės yra laukiami ir su augintiniais, todėl keliauti su keturkoju tampa kur kas paprasčiau. O mūsų komandos konsultacija dėl kelionės su gyvūnais leis atsakyti į visus kylančius klausimus ir skrupulingai pasiruošti sklandžiai kelionei su savo mylimu augintiniu už Lietuvos ribų. Esminis dokumentas, kuriuo turite pasirūpinti, yra augintinio pasas.

Kas yra gyvūno augintinio pasas? Tai dokumentas, kuris patvirtina gyvūno (katino, šuns arba šeško) tapatybę ir suteikia informaciją apie jo vakcinaciją, nuo parazitų atliekamą profilaktiką, taip pat jame yra gyvūno sveikatos pažymėjimas, kurį prieš kelionę išduoda veterinaras, patikrinęs keturkojį.

Gyvūno pasas veterinarijos klinikoje vetpulsas.lt
Gyvūno pasas

Kaip jį gauti?

Jei planuojate keliauti su savo šunimi, kate ar šešku į užsienį, Jums bus reikalingas jau minėtas augintinio pasas. Nuo 2018 metų šiuos pasus gali išduoti kai kurie veterinarijos gydytojai, todėl jų gavimo procedūra augintinių šeimininkams yra kiek paprastesnė – užima mažiau laiko, o ir visą reikiamą informaciją suteikia veterinarijos klinikoje. Šiuo dokumentu yra patvirtinama, jog gyvūnas yra skiepijamas vakcina nuo pasiutligės, laikantis vakcinos gamintojo nurodytų terminų ir kitų sąlygų.

Gyvūno augintinio pasas bus išduotas, jei Jūsų keturkojis atitinka šiuos kertinius reikalavimus:

  • turi poodinę mikroschemą arba iki 2011 metų liepos 3 dienos padarytą tatuiruotę (turi būti aiški, įskaitoma);
  • yra skiepijamas nuo pasiutligės pagal skiepų kalendorių;
  • prieš kelionę yra patikrintas veterinaro.

Kalbant apie gyvūno augintinio pasą, o konkrečiai – jo galiojimą, tai sulaukiame daug klausimų iš savo klientų, tad patikiname – gyvūno augintinio pasas galioja neribotai, tačiau yra sąlyga – turi galioti ir gyvūno skiepai nuo pasiutligės. Neskiepyti gyvūnai keliauti negali.

Kiek kainuoja?

Gyvūno pasas veterinarijos klinikoje vetpulsas.lt
Gyvūno pasas

Augintinio pasas kaina – daugeliui aktualus dalykas. Natūralu, visada yra svarbu, kiek kainuoja viena ar kita paslauga ar įsigyjama prekė. Puiki žinia ta, jog gyvūno augintinio paso kaina tikrai nėra didelė, juo labiau kad tai daugeliu atvejų yra vienkartinė investicija.

Mūsų klinikoje šis dokumentas išduodamas ir jo kaina yra 15 Eur.

Taip pat mūsų komanda teikia konsultaciją dėl kelionės su gyvūnais, pasirūpiname mikročipo implantacija bei registracija, vakcinuojame gyvūnus kasmetiniais skiepais ir kt. Jei būsima kelionė su augintiniu kelia klausimų, abejonių ir nerimo, laukiame Jūsų skambučio, laiško ar vizito. Kartais nežinojimas ir abejonės užveria nemažai kelių, todėl mes norime Jūsų kelionę su augintiniu padaryti sklandžią ir aiškią.