ES naminio gyvūno paso išdavimas

Augintinis namuose – tai ne tik žavingas visų numylėtinis, smagus laikas drauge, ištikimas draugas, tačiau ir didelė atsakomybė. Privalu jam užtikrinti tinkamas gyvenimo sąlygas ir pasirūpinti tam tikrais niuansais išskirtinėse situacijose, pavyzdžiui, keliaujant su savo keturkoju už gimtosios šalies ribų. Tad ar viską žinote, kas svarbu ir kuo reikia pasirūpinti, jei nusprendėte su savo naminiu gyvūnų leistis į kelionę?

Juk kiekvienas planuodamas kelionę pasitikslina, ar turi galiojančius asmens tapatybės dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę, tiesa? Ne išimtis ir Jūsų augintinis – kelionei jis taip pat turi turėti pasą, kurį išduos veterinaras.

Gyvūno pasas vetpulsas.lt
Gyvūno pasas

Kas yra ES naminio gyvūno pasas? Tai identifikacinis gyvūno dokumentas, kuriuo patvirtinama ne tik gyvūno tapatybė, bet ir pateikiama informacija apie skiepus, profilaktiką nuo parazitų. Pasas turi ir sveikatos pažymėjimą, išduotą veterinaro prieš kelionę, patikrinus gyvūną. Tiesa, neretai mūsų klientai domisi, ar reikalingas pasas triušiams bei kitiems naminiams gyvūnams. Tad skubame patikinti, jog gyvūno pasai išduodami tik katėms, šunims bei šeškams.

Kaip jį gauti?

Gauti ES naminio gyvūno pasą nebus sudėtinga – jį gali išduoti veterinaras, tačiau, žinoma, reikia atitikti tam tikrus kriterijus. Pirmiausia, turite įsitikinti, jog Jūsų augintinis turi poodinę mikroschemą arba iki 2011 metų jam buvo padaryta speciali tatuiruotė. Kitas aspektas – pasą gauti gali tik tie gyvūnai, kurie yra skiepijami nuo pasiutligės, skrupulingai laikantis skiepų kalendoriaus. Taip pat prieš kelionę augintinis turi būti patikrintas veterinaro. Viskas – tik tiek tereikia, kad Jūsų keturkojis gautų tapatybės dokumentą ir galėtų keliauti drauge su Jumis.

Tiesa, ne paslaptis, jog žmonių tapatybės dokumentai turi galiojimo datą, tad mūsų klientams kyla klausimai, kiek laiko galioja gyvūno pasas. Puiki žinia ta, jog šis pasas galioja neribotai! Tačiau yra viena sąlyga – augintinis turi būti skiepijamas nuo pasiutligės.

Kiek kainuoja?

Kaina yra svarbus kriterijus perkant prekes ir mokant už paslaugas, tad natūralu, jog gyvūnų šeimininkai domisi, kiek kainuoja ES naminio gyvūno paso išdavimas. Gyvūno augintinio pasas kaina gerokai nustebins – dokumento išdavimas mūsų klinikoje atsieis tik 15 eurų! Turint omenyje, jog dokumentas yra neriboto galiojimo ir suteikiantis tokias galimybes, tai ši kaina tikrai nedidelė.

Gyvūno pasas vetpulsas.lt
Gyvūno pasas

Jei domina augintinio pasas kaina, kaip vyksta ES naminio gyvūno paso išdavimas ar turite kitų klausimų, susijusių su gyvūno pasu, kreipkitės telefonu, el. paštu ar atvykite į kliniką. Konsultuojame, suteikiame išsamią informaciją, atsakome į klausimus – mums svarbus klientų informuotumas.

Jei aktualus ne tik gyvūno pasas, bet ir mikročipo implantacija, augintinio registravimas Gyvūnų registre, kitų gyvūno dokumentų tvarkymas, esame pasirengę padėti operatyviai ir kokybiškai. Žinome, jog dokumentacija dažnam yra tikras galvos skausmas, tad nuimsime nuo Jūsų pečių tą naštą.