Veterinarinė stomatologija

Veterinarija, odontologija – regis, gana skirtingos šakos, tačiau jų samplaika leidžia specialistams siūlyti kokybiškas odontologijos paslaugas gyvūnams. Gyvūnų stomatologija, palyginti, nauja kryptis, tad nestebina, jog kai kurie augintinių šeimininkai (ypač kurie keturkojį įsigijo dar visai neseniai) nė nenumano, jog egzistuoja tokia veterinarinė stomatologija. Džiugu tai, jog vis daugiau augintinius turinčių žmonių atranda šią sritį ir naudojasi jos paslaugomis, skrupulingai ir atsakingai rūpindamiesi savo šunų, kačių ar kitų keturkojų draugų dantimis, dantenomis bei burnos ertme ir jos higiena. Juk ne paslaptis, nemažai ligų yra susijusios būtent su netinkama dantų ir visos burnos ertmės priežiūra.

Veterinarinė stomatologija

Teikiamos paslaugos:

  • gyvūnų dantų apnašų valymas;
  • gyvūnų dantų traukimas;
  • gyvūnų burnos ertmės susirgimų gydymas.

Kodėl būtina prižiūrėti gyvūnų burnos ertmę?

Veterinarinė odontologija ir tinkama gyvūno burnos ertmės priežiūra turi labai didelės įtakos jo sveikatai bei gerai savijautai. Pirmiausia, netinkama dantų ir burnos priežiūra praneša apie save nemaloniu kvapu iš gyvūno burnos. Rimtesnės prastos burnos ertmės priežiūros pasekmės yra dantenų uždegimas, periodontas, įvairios infekcijos, kurios net gali būti pavojingos augintinio gyvybei. Štai jau minėtas pediodontas augintiniui gali būti net labai pavojingas, mat būtent ši liga neretai susijusi su širdies ligų atsiradimu.

Mūsų veterinarijos klinikoje odontologija yra sparčiai populiarėjanti paslauga. Laukiame visų, kuriems aktuali gyvūnų odontologija – mūsų komanda pasiūlys aukšto lygio paslaugas!