Gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai

Kai kurie šeimininkai per visą savo augintinio gyvenimą nesusiduria su jokiais keturkojų sveikatos sutrikimais, galbūt kai kam pasirodys neįtikėtina, tačiau tokių atvejų tikrai pasitaiko. Žinoma, tam reikia itin atsakingai rūpintis savo gyvūnu, periodiškai lankytis pas veterinarą, atsakingai laikytis skiepijimo grafiko, pasirūpinti subalansuota gyvūno mityba ir užtikrinti daug kitų aspektų, susijusių su keturkojo gyvenimo kokybe, o drauge ir sveikata bei gera savijauta.

Tačiau yra nemažai šeimininkų, kuriems tenka dažniau ar rečiau pasinaudoti gyvūnų gydymo paslaugomis. Tad veterinarijos klinikose, be apžiūros, konsultacijų ir paties gydymo, yra atliekama daugybė įvairių tyrimų. Vieni iš dažnesnių – gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai.

Gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai

Štai, pavyzdžiui, esame įpratę manyti, jog rentgeno tyrimai padeda pamatyti vien kaulų lūžius ar panašias traumas. Tačiau modernūs rentgeno aparatai suteikia kur kas daugiau galimybių! Šiuolaikiniai rentgeno aparatai leidžia nesunkiai pamatyti, tirti ir minkštuosius audinius, išvysti didžiulį diskomfortą keliančius į organizmą patekusius svetimkūnius, pamatyti, jei organizme kaupiasi skysčiai, formuojasi akmenys, o neretai ir identifikuoti tam tikrų organų pokyčius.

Gyvūnų rentgeno kaina

Gyvūnų rentgenas – kaina, kurią sumokėsite už Jūsų augintinio negalavimų priežasties išaiškinimą, labai tikslius duomenis, kurie padės kuo sparčiau pasveikti ir grąžinti keturkojui gyvenimo kokybę.

Kada prireikia rentgeno tyrimo gyvūnui? Bene dažniausia priežastis yra traumos, taip pat neretai šeimininkai kreipiasi nepastebėję konkrečios traumos, tačiau pakitus gyvūno judesiams. Dar viena priežastis, kodėl šeimininkai kreipiasi į veterinarijos klinikas dėl rentgeno tyrimo, yra svetimkūniai, patekę į gyvūno organizmą ir patys nepasišalinantys. Veterinarijos klinikoje rentgenas šuniui, katei ar kitam gyvūnui gali būti skirtas veterinaro ir tada, kai reikia patikslinti diagnozę, atmesti tam tikrus variantus ir pan.

Tiesa, daugeliui aktuali rentgeno šuniui kaina, taip pat ir katei. Gyvūnų rentgenas Vilniuje ar kituose miestuose kainos požiūriu labai nesiskirs.

Gyvūnų ultragarso tyrimai

Gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai

Mūsų klinikoje atliekami gyvūnų ultragarso tyrimai, rentgeno tyrimai, o taip pat ir laboratoriniai tyrimai. Tiek kačių, šunų echoskopijos, tiek gyvūnų rentgeno tyrimai leidžia kur kas lengviau ir sparčiau identifikuoti gyvūnų vidaus organų ligas, pamatyti kaulų lūžius bei kitus organizme esančius pokyčius.

Ultragarso tyrimas paprastai skiriamas veterinaro. Naudojant modernias technologijas šis tyrimas keturkojui nekelia jokio diskomforto.

Gyvūnų echoskopijos kaina yra nedidelė, palyginti su tuo, kokią naudą teikia. Tyrimo metu gydytojas gali apžiūrėti širdį, kepenis, inkstus, blužnį, plaučius, pilvo ertmę, šlapimo pūslę ir kitus vidaus organus, įvertinti jų būklę, rasti patologijas bei identifikuoti sveikatos problemas.

Paprastai atliekamas kačių ir šunų echoskopijos tyrimas.

Kokia įranga naudojama?

Gyvūnų rentgeno ir ultragarso tyrimai

Tiek ultragarso, tiek rentgeno tyrimams naudojame tik aukštos kokybės, pažangią, modernią įrangą, padedančią įvertinti būklę maksimaliai tiksliai, o gyvūnui visiškai nepakenkti ir nekelti jokio diskomforto.