Gyvūnų reabilitacijos centras Vilniuje

Gyvūno sveikata ir gerovė – jo geros savijautos pagrindas. Deja, gyvūnai kaip ir mes, žmonės, susiduria su įvairiomis ligomis ir traumomis. Laimė, šiuolaikinė veterinarija gali padėti jiems pasveikti. Mūsų veterinarijos klinika Vilniuje teikia gyvūnų reabilitacijos paslaugas ir vienija plataus profilio kvalifikuotų veterinarijos specialistų komandą. Pažangi įranga ir modernūs metodai bei mūsų specialistų patirtis leidžia tinkamai parinkti ir pritaikyti reabilitacines procedūras gerinant su įvairiomis ligomis, gydymo pasekmėmis ar traumomis susidūrusių gyvūnų sveikatą ir savijautą.

Mūsų veterinarijos klinika Vilniuje laukia naminių gyvūnų (šunų, kačių ir kt.) iš visos Lietuvos. Čia jūsų augintinio sveikata pasirūpins didelę patirtį turintys specialistai, savo žinias tobulinantys specialiuose mokymuose. Procedūrų metu daug dėmesio skiriame gyvūno patogumui, imamės priemonių stresui mažinti. Kai kuriose reabilitacijos procedūrose kartu su augintiniu gali dalyvauti ir šeimininkai, tai padeda sumažinti stresą, baimę ir užtikrina efektyvesnį poveikį.

Mūsų vet. klinikos teikiamos paslaugos

Susidūrus su liga ar trauma, labai svarbu gyvūnui užtikrinti greitą veterinarinę pagalbą. Deja, sudėtingesniais atvejais tik veterinarinio gydymo nepakanka, o gyvūno sveikatos būklei ir savijautai reikalinga reabilitacija. Būtent šioje srityje ir specializuojasi mūsų veterinarijos klinika Vilniuje.

Reabilitacinės paslaugos gyvūnams – dar gana nauja sritis mūsų šalyje, tačiau šeimininkai pamažu atranda jų naudą savo augintiniams. Dėl procedūrų rūšies ir reikalingumo sprendžia veterinarijos specialistai, tačiau pravartu žinoti, kad kai kurios procedūros gali būti puikia profilaktine priemone gerai augintinio savijautai užtikrinti, sveikatos būklei palaikyti.

Mūsų teikiamos reabilitacijos paslaugos:

–       Lazerio terapija. Pasitelkiant modernius medicininius lazerius sprendžiamos odos, sąnarių problemos, atliekamas raumenų, dantenų gydymas. Lazeriu stimuliuojami ląstelių procesai, o tai gali palengvinti skausmą, sumažinti uždegiminius procesus.

–       Hidroterapija. Ši procedūra gali būti taikoma ir šunims, ir katėms. Ji rekomenduojama po stuburo operacijų, kaulų lūžių. Tai puikus gydymo būdas augintiniams su įgimtomis motorikos problemomis ir saugus būdas mesti ar kontroliuoti svorį, esant sąnarių problemoms. Hidroterapija yra taikoma tiek reabilitaciniais, tiek profilaktiniais tikslais, jos metu gyvūnai nepatiria skausmo, socializuojasi.

–       Fizioterapija. Ši procedūra dažniausiai yra rekomenduojama skeleto ar raumenų traumas patyrusiems gyvūnams, sveikstantiems po operacijos, taip pat sergantiems neurologinėmis ligomis, siekiant sulėtinti degeneracinius procesus. Fizioterapija gali padėti ne tik pagerinti augintinio savijautą ir gyvenimo kokybę, procedūros puikiai tinka ir profilaktiniams tikslams.

–       Masažai. Tai vadinamoji manualinė terapija, rekomenduojama esant sąnarių, raumenų problemoms, siekiant stimuliuoti jungiamuosius audinius ar nervus, atkurti optimalias organizmo funkcijas.

–       Bėgimo takeliai gyvūnams dažnai yra ne tik sveikatos, bet ir linksmybių šaltinis. Jie skatina judėjimą, kuris būtinas gerai augintinio savijautai palaikyti, mobilumui ir gyvenimo kokybei gerinti.

Jaudinatės dėl savo augintinio savijautos ar sveikatos? Jūsų keturkojis sveiksta po traumos ar gydymo? Nedvejokite ir kreipkitės, mūsų veterinarijos klinika Vilniuje visada pasirengusi padėti!