Čia galite pateikti savo nuomonę apie mūsų darbą. 🙂

9 Comments

 1. Atėjom kasmetinio skiepo ir pasiūlė pasidaryti papildomai kraujo tyrimus už gerą kainą (kažkokia sveikatingumo programa).
  Paaiškėjo kodėl Rikis toks pasyvus pasidarė. Dabar prižiūrime ką jis ėda ir turime žvalų šunį 🙂

  Vidas
 2. Nuoširdžiai dėkojame visam kolektyvui už rūpestį, pagalbą bei gydymą, tik Jūsų dėka mūsų šunelė Prada šiandiena sveika,linksma ir žaisminga. Sėkmės Jums!

  Aida
 3. Ka tik grizome po antrojo skiepo sioje veterinarijos klinikoje! Ispudziai patys geriausi! Aptarnavimas auksciausio lygio, kadangi keturkoju pacientu nebuvo daug tai visi daktarai bendravo su musu kaciuku, apziurinejo, rode nuosirdu demesi, zaide. Atrodo kas cia tokio, bet likome labai suzaveti tokio demesio! Teko skaityti labai daug ivairiu atsiliepimu apie kitas gydyklas, tai likome pakraupe, na o cia panasu musu kaciukui bus labai gerai, nors padare tik skiepa, kazkaip nuojauta neapleidzia kad jie yra puikus specialistai ir rimtesniems reikalams, tad dziaugiames jus atrade ir butinai kreipsimes bet kokiu klausimu! Sekmes darbuose!

  Arturas
 4. Esame nuolatiniai klinikos lankytojai ir labai džiaugiamės ne tik gera priežiūra ir maloniu bendravimu, bet ir nuoširdžiais patarimais, kurie paremti patirtimi ir žmogiškumu, o ne komerciniais pagrindais. Ačiū Jums 🙂

  Laima

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *